Українці вибороли срібну медаль на чемпіонаті Європи з п'ятиборства

8 серпня 2019, 14:17
Наші спортсмени стали другими в естафеті

Андрій Федечко та Владислав Рідванський вибороли для України першу медаль на чемпіонаті Європи з сучасного п'ятиборства, який проходить у британському місті Бат. Наші легкоатлети стали срібними призерами континентальної першості в естафеті.

Нагадаємо, що в ці дні в Києві проходить чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Вчора українці вибороли третю медаль на турнірі. Український спортсмен Олег Колодій поступився тільки титулованому німцю Патріку Гаусдінґу.

За день до цього українці вибороли перше "золото" на домашньому чемпіонаті Європи зі стрибків у воду. Наша пара Вікторія Кесар і Станіслав Оліферчик краще за всіх виступила в змаганні змішаних синхронних стрибків з трампліну.

А пізніше їх започаткування підтримала Софія Лискун. 17-річна українка стала чемпіонкою Європи і пробилася на Олімпіади-2020. Нашій спортсменці не було рівних у змаганнях в індивідуальних стрибках з 10-метрової вишки.

Раніше ми розповідали, як Київ підготувався до чемпіонату Європи: джакузі є, борщ буде. Третій рік поспіль український спортцентр "Ліко" на Теремках приймає одні з головних змагань сезону. У 2017-му тут вперше пройшов чемпіонат Європи, в минулому – юніорський чемпіонат світу.