Українці посіли п'яте місце за підсумками "Різдвяної гонки"

28 грудня 2015, 22:14
З п'ятьма промахами Валя Семеренко і Сергій Семенов поступилися переможцям Дорен-Абер і Фуркаду більше 30 секундами

Фініш Сергія Семенова

Французькі біатлоністи Марі Дорен-Абер і Мартен Фуркад стали переможцями "Різдвяної гонки", яка проходила в німецькому Гельзенкірхені.

У понеділок за підсумками мас-старту Дорен-Абер і Фуркад стартували в гонці переслідування з третьої позиції і показали на фініші найкращий час – 33 хвилини 57,6 секунди, допустивши шість промахів.

Друге місце посіли чехи Габріела Соукалова і Ондржей Моравець (+12,6 секунди, 3 промахи). Замкнули трійку німці Ванесса Хінц і Симон Шемпп (+22,2, 4 промахи).

Українці Валя Семеренко і Сергій Семенов, які стали другими в мас-старті, в пасьют стали п'ятими (+31,7, сім промахів).

Зазначимо, що Валя Семеренко претендує на звання спортсменки року за версією читачів Сегодня | Спорт, Сергій Семенов може стати спортсменом року.

Опитування: виберіть спортсменку року в Україні

Опитування: виберіть спортсмена року в Україні