Українці за день завоювали п'ять медалей на Юнацькій Олімпіаді

16 жовтня 2018, 09:29
У Буенос-Айресі у нашої команди вже 15 нагород і восьме місце

Ярослава Магучіх. Фото Facebook

Збірна України завоювала п'ять медалей в рамках дев'ятого дня Юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі.

У легкій атлетиці "золото" в метанні молота завоювала чемпіонка Європи U-18 Валерія Іваненко, яка випередила найближчу суперницю на 10,81 м.

Потім статус фаворита підтвердила висотниця Ярослава Магучіх, яка встановила новий особистий рекорд – 1,95 м і завоювала "золото" Буенос-Айреса, випередивши найближчу суперницю на 16 см.

І третє золото українським легкоатлетам приніс чемпіон Європи U-18 і срібний призер чемпіонату світу U-20 в метанні молота Михайло Кохан, який впевнено обійшов болгарина Валентина Андрєєва.

Останній змагальний день пройшов у спортивній гімнастиці. Анастасія Бачинська після історичної "бронзи" в багатоборстві ще раз піднялася на сходинку п'єдесталу.

У вільних вправах артистична українка була найкращою в кваліфікації (13,300 балів), але не зуміла повторити свій результат у фіналі – 13,166. Незважаючи на це, Бачинська виборола друге особисте "золото" в Буенос-Айресі.

Також зуміли увійти в історію українські представники спортивної акробатики Дарина Плохотнюк і Олександр Мадей, які завоювали "бронзу" в змаганнях змішаних пар.

Таким чином, Україна піднялася на восьме місце в загальному медальному заліку з 15 медалями (5 золотих, 4 срібних, 6 бронзових).