Українці вирвали "золото" чемпіонату Європи з біатлону у росіян

28 січня 2018, 17:36
Наша команда стала кращою в змішаній естафеті

Фото AFP

Збірна України завоювала золоті медалі в змішаній естафеті на чемпіонаті світу з біатлону .

Нашу країну представляли Юлія Журавок , Ірина Варвинець , Артем Прима та Дмитро Підручний . Наші біатлоністи використовували шість додаткових патронів , але обійшлися без штрафних кіл .

Друге місце зайняла команда Росії , яка відстала від українців на 11 секунд , третіми до фінішу прийшли норвежці .

Додамо , що Підручний , Прима і Варвинець потрапили доскладу збірної України з біатлону на Олімпіаду-2018. Нашій команді прогнозують " бронзу " в жіночій естафеті .

Сьогодні раніше українці посіли дванадцяте місце в одиночній змішаній естафеті на чемпіонаті Європи.

8.  Болгарія (0+8) +1:50.4

Нагадаємо, що українка Ірина Варвинець стала чемпіонкою Європи в спринті. А н аступного дня українська біатлоністка завоювала срібну медаль в гонці переслідування .