Українці провалили мас-старт Кубку світу з біатлону

26 січня 2020, 14:18
Перемогу відсвяткував француз Кантен Фійон-Має

Дмитро Підручний / Фото: Getty Images

У словенській Поклюці відбулася передостання гонка шостого етапу Кубка світу з біатлону. Біатлоністи змагалися в мас-старті. Україну в гонці представляли Дмитро Підручний та Артем Прима, але виступили вони зовсім невдало: Дмитро з трьома промахами став 28-м, а Артем з чотирма пострілами мимо посів 29-те місце. Нагадаємо, в мас-старті беруть участь 30 спортсменів.

Переможцем гонки став француз Кантен Фійон-Має. З одним штрафним колом він на 10 секунд випередив німця Бенедикта Долля, у якого так само був один неточний постріл. Третє місце дісталося норвежцю Йоганнесу Бо, який допустив сьогодні два промахи. До речі, конкуренція за місця на п'єдесталі була досить щільна – Мартен Фуркад, що фінішував п'ятий, відстав від другого місця на 0,8 секунди.

29. Артем Прима (Україна) (2 + 0 + 1 + 1) +2: 58,5

Остання гонка шостого етапу Кубку світу в Поклюці стартує в 16:00. У цей час на трасу вийдуть представники жіночого мас-старту. Від України в гонці візьме участь олімпійська чемпіонка 2014 року Юлія Джима. Де дивитися жіночий мас-старт, можна дізнатися на нашому сайті.

Дивіться, як Україна опинилася в ТОП-6 серед 26 країн етапу Кубку світу в Естерсунді