Українці залишилися за межами топ-50 у спринті на Кубку світу з біатлону

15 грудня 2017, 17:36
Йоханнес Бе виграв спринт на етапі в Ансі, Мартен Фуркад посів друге місце

Подіум спринтерської гонки на 10 км. Фото AFP

Норвежець Йоханнес Бе переміг у спринті на 10 кілометрів на етапі Кубка світу з біатлону в Ансі.

Бе не схибив жодного разу і показав час 22 хвилини 16,9 секунди. Другим став француз Мартен Фуркад з відставанням в 21,1 секунди (0 промахів). Третє місце зайняв француз Антонен Гігон (+34,7 секунди; 0 промахів).

Кращий український результат – 60-е місце Руслана Ткаленко (відстав на 2,26 хвилини з одним промахом). Олександр Жирний зайняв 78-е місце, Артем Тищенко – 79-е, Максим Івко – 89-е, а Андрій Доценко прийшов до фінішу 98-м.

Нагадаємо, що в четвер Віта Семеренко виграла бронзову медаль у стартовій гонці третього етапу Кубка світу.