Українці Мандзій і Дукач не доїхали до фіналу саночників на Олімпіаді-2018

11 лютого 2018, 14:58
Мандзій в третій спробі продемонстрував свій найкращий результат в а Пхенчхані

Фото AFP

У неділю, 11 лютого, українські саночники Антон Дукач та Андрій Мандзій не зуміли пробитися у фінальний заїзд на Олімпіаді-2018 в Пхенчхані.

Після двох вчорашніх спроб Дукач займав 21-е місце, а Мандзій – 25-е. Для виходу в фінал їм потрібно було потрапити в першу 20-ку.

У третьому заїзді Дукач з відставанням від лідера в 0, 769 секунди став тільки 24-м, а Мандзій продемонстрував свій найкращий результат – 0,447 секунди відставання і 19-е місце.

Але в сумі всіх трьох заїздів українців опинилися за межами топ-20, які будуть боротися за медалі. Так, Дукач завершив дебютну для себе Олімпіаду на 23-му місці, а Мандзій виявився на останньому, 40-му місці.

Фінал у цій дисципліні відбудеться сьогодні. Початок – о 15:00.

Додамо, що раніше
в чоловічій спринтерській гонці з біатлону українці фінішували за межами топ-20.

Також сьогодні був встановлений світовий рекорд у фігурному катанні нейтральною атлеткою Катериною Медведєвою.

Раніше були проведені змагання в чоловічому слоупстайлі. "Золото" завоював 17-річний американець Редмонд Джерард , який став найбільш молодим медалістом в історії виду спорту .