Україна всуху програла Естонії на чемпіонаті світу з хокею

23 квітня 2018, 14:55
Наступний матч українці проведуть проти Хорватії

Фото ХК "Донбас"

Сьогодні, 23 квітня, в литовському Каунасі стартував другий день чемпіонату світу в Дивізіоні IB – збірна України після перемоги в стартовому матчі зустрічалася з Естонією, яка раптово нав'язала бій Японії.

Старт поєдинку вийшов для "синьо-жовтих" невдалим – вже на 39-й секунді зустрічі Роберт Рооба пробив Сергія Гайдученко. І незважаючи на рівну кількість кидків за підсумками стартовою 20-хвилинки, українцям відзначитися так і не вдалося, на відміну від естонців, які на самому початку 10 хвилини подвоїли свою перевагу.

В цілому рівна гра продовжилася і в наступних періодах – естонці ефективно діяли біля своїх воріт, нейтралізуючи моменти української збірної, в свою чергу досить гостро відповідаючи. Ця хитка рівновага збереглася до кінця поєдинку, що завершився першою поразкою України на цьому чемпіонаті світу.

На старті турніру

збірна України обіграла команду Румунії. В середу наша команда зіграє з Хорватією.

Україна – Естонія – 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)

Україна:Гайдученко . Солдат – Ігнатенко , Толстушко – Петрухно , Татаренко – Романенко , Матвієнко – Катрич . Лялька – Захаров – Міхнов , Бойков – Карпенко – Чернишенко , Гаврик – Гриценко – Рамазанов , Бабинець – Буценко – Німенко .

Голи: 0:1. Рооба (Макров, Лахесалу, 0:39), 0:2. Васьонкін (Кеттунен, Горностаєв, 9:03)

6.Румунія100010:030

Нагадаємо, що в цьому місяці збірна України з хокею серед 18-річних виграла Дивізіон 1В, який проходив в Києві . Таким чином , в наступному сезоні наша команда виступатиме у Дивізіоні 1А .