Україна поступається у другому матчі на ЧС з баскетболу

31 серпня 2014, 19:12
Наші баскетболісти програли п'ять очок збірній Фінляндії

Джетер не зміг врятувати Україну від поразки. фо

Збірна України з баскетболу не змогла здобути другу перемогу на чемпіонаті світу , який проходить в Іспанії . Наші хлопці поступилися команді Фінляндії – 76:81 .

Українці не зовсім вдало розпочали поєдинок , проте вже до кінця першого періоду вели в рахунку 22:20 . Другий період пройшов в рівній боротьбі – 13:13 ( в сумі 35:33 ) . А ось два останніх періоди наша команда відверто провалила – до середини третього періоду Фінляндія вела в 18 балів . Перед останнім періодом українці зуміли трохи скоротити відставання , однак невпевнена гра в останній 10 – хвилинці не дозволила збірній України врятувати матч .

Ще одним негативним моментів зустрічі стала травма одного з лідерів збірної України Сергія Гладиря , що пошкодив голеностоп ще в першому періоді .

Найбільше очок нашій команді приніс Юджин Джетер -24 . На його рахунку також 9 ассистів . Кращим за підборами був В'ячеслав Кравцов – 8 .

Наступний поєдинок українська збірна проведе 2 вересня о 16:00 проти збірної Туреччини.

Чемпіонат світу з баскетболу: розклад, результати і таблиці