Україна стартувала на Євробаскеті-2017 року з поразки

31 серпня 2017, 18:01
Найрезультативнішим у складі українців став Олександр Мішула

<p>Фото: AFP</p>

Збірна України з баскетболу стартувала на чоловічому Євробаскеті-2017 року з поразки команді Німеччини.

Наші баскетболісти жваво розпочали поєдинок і виграли перший період з рахунком 16:9. Однак вже наступна 20-хвилинка виявилася для підопічних Євгена Мурзіна провальною – 17:30. У наступних періодах наші баскетболісти трохи вирівняли гру, але цього не вистачило, щоб хоча б наблизитися до суперника - 63:75 (16:9, 17:30, 14:19, 16:17).

Найрезультативнішим у складі збірної України став Олександр Мішула. Наш розігруючий набрав 12 очок і зробив 2 підбирання. У німців найкращим був Денніс Шредер – 32 очка та 5 підбирань.

У наступному поєдинку Україна зустрінеться з Італією. Матч відбудеться 2 вересня. Початок зустрічі – о 18:30. Нагадаємо, з кожної групи до наступного раунду вийде по чотири найкращих команди.

Нагадаємо, що раніше збірна України оголосила остаточну заявку на Євробаскет-2017, а капітан нашої команди В'ячеслав Кравцов розповів, що він "поступливий, але часом суворий".