Україна зробила крок до Євро-2016: у Львові 2: 0 зі Словенією!

14 листопада 2015, 21:02
У першому "стиковому" матчі відбору на Євро-2016 збірна України обіграла Словенію з рахунком 2: 0

Україна - Словенія 2: 0. Фото AFP

Збірна України зробила великий крок на шляху у фінальну стадію чемпіонаіта Європи 2016 року . У першому " стиковому " матчі проти збірної Словенії наші футболісти у Львові перемогли з рахунком 2 : 0 .

Українці переграли суперника за всіма показниками : більше володіли м'ячем, більше і гостріше атакували і били по воротах. Перший гол у середині першого тайму забив Андрій Ярмоленко. Отримавши м'яч в штрафній, Андрій на замаху обіграв кількох захисників і пробив низом точно в кут – 1: 0 .

На старті другого тайму свій м'яч забив "Цар" Євген Селезньов, який показав відмінне гольове чуття і замкнув простріл Федецького з правого флангу.

У час, що залишився до кінця матчу збірна України мала кілька моментів, щоб збільшити перевагу в рахунку: в одному з них Селезньов пробив у штангу воріт Словенії.

Матч-відповідь пройде у вівторок, 17 листопада, в Маріборі.

На матчі були присутні президенти України і Словенії.

Україна – Словенія – 2:0 (1:0)
Голи: Ярмоленко ( 23 ) , Селезньов ( 54 )
Жовті картки : Селезньов ( 19 ) , Хачеріді ( 36 ) , Ракицький ( 84 ) – Новакович ( 35 ) , Крхін ( 44 )