Україна пропустила найшвидший гол під керівництвом Андрія Шевченка

6 вересня 2020, 22:03
У дебюті зустрічі нашу команду засмутив Серхіо Рамос

У матчі проти Іспанії в Лізі націй збірна України опинилася в ролі непорадного вже на другій хвилині, коли Серхіо Рамос реалізував пенальті. Наша національна команда пропустила найшвидший гол під керівництвом Андрія Шевченка. Іспанія – Україна онлайнможна дивитися на нашому сайті, а також за допомогою сервісу OLL.TV.

До цього швидше за всіх захист збірної України пробивала збірна Нігерії в товариському матчі в 2019 році. Тоді Джо Арібо відзначився вже на 4-й хвилині.

А в офіційному матчі найшвидший гол команда Андрія Шевченка пропустила в стартовому матчі відбору на ЧС-2018 проти Ісландії в 2016 році, коли Альфред Фіннбогасон вразив ворота Андрія Пятова на п'ятій хвилині.

Дивіться, як Серхіо Рамос відкрив рахунок у матчі Іспанія – Україна:

Нагадаємо, у стартовому матчі Ліги націй Іспанія зіграла 1:1 з Німеччиною на її полі. На останніх секундах "Червону фурію" врятував від поразки Хосе Гая.

Тим часом команда Андрія Шевченка перед зустріччю з Іспанією перемогла у фартовому для себе Львові. Україна обіграла Швейцарію 2:1.