Україна програла США і вилетіла з ЧС з баскетболу

4 вересня 2014, 20:17
Найбільше очок нашій збірній приніс В'ячеслав Кравцов

Фото AFP

Збірна України поступилася в останньому матчі на груповому етапі чемпіонату світу з баскетболу команді США і покидає турнір. Тільки перемога гарантувала нашій команді прохід у плей-офф, однак, показавши гідну гру, все таки поступилася іменитому супернику.

Українці виграли перший період (19:14), а от у другому дозволили американцям обійти себе (32:44). У третьому періоді "жовто-сині" ще більше збільшили відставання від США (54:69). У четвертому періоді на майданчик Майк Фрателло в надії врятувати поєдинок випустив травмованих Сергія Гладиря та Артема Пустового. Однак навіть це не допомогло нашим хлопцям – 71:95 – підсумковий рахунок матчу.

Найбільше очок нашій команді приніс В'ячеслав Кравцов -15. Найкращим за підбором був Максим Корнієнко – 6, а Олександр Мішула був найкращим по асистах – 4.

Чемпіонат світу з баскетболу: розклад, результати і таблиці