Україна – Німеччина на Євро-2016: українці пишаються грою команди в першому таймі

12 червня 2016, 23:04
Гра нашої команди у першому таймі не може не подобатися!

Україа - Німеччина. Поки 0:1. Фото AFP

У Ліллі завершився перший тайм матчу першого туру групового етапу Євро-2016 між збірними України та Німеччини. України програє 0:1. На 19-й хвилині гол ударом головою після розіграшу стандарту забив Шкодран Мустафі. Сергій Сидорчук, який грав поруч з ним, до м'яча не дотягнувся і не зміг перервати гольову передачу.

Євро-2016: Україна – Німеччина 0:1. Відео голу (відео)

Німці більше володіють м'ячем і частіше знаходяться на нашій половині поля, проте українці вже мали два моменти: Коноплянка на старті матчу пробивав, а на 26-й хвилині Хачеріді головою замикав подачу з кутового. Обидва рази чудово зіграв голкіпер німців Мануель Нойєр. А ще в одному епізоді м'яч з лінії виніс захисник збірної Німеччини!

У соціальних мережах відомі українці та прості вболівальники пишаються грою нашої команди: