Україна – Франція: відео голів та огляд матчу

4 вересня 2021, 23:54
Дивіться голи і ключові моменти поєдинку відбіркового турніру ЧС-2022 на НСК "Олімпійський" у Києві, де збірна України зіграла внічию 1:1 з чемпіонами світу французами

Шапаренко приймає вітання з голом у ворота Франції / Фото: Reuters

У другому поєдинку під керівництвом Олександра Петракова, 4 вересня на НСК "Олімпійський", збірна України зіграла 1:1 з Францією – чинним чемпіоном світу.

УКРАЇНА – ФРАНЦІЯ – 1:1
ШАПАРЕНКО, 44 – Марсьяль, 50

ОГЛЯД МАТЧУ

Відео голу Шапаренка

Відео голу Марсьяля

Рахунок у матчі шикарним голом у "дев'ятку" на 44-й хвилині відкрив Микола Шапаренко, котрий забив свій дебютний м'яч за збірну.

Франція зрівняла рахунок на 50-й хвилині. У ворота П'ятова м'яч з декількох метрів увігнав Антоні Марсьяль.

Більше голів забито не було – Україна розійшлася з Францією внічию 1:1. Начебто і непогано, але не в нинішній турнірній ситуації "синьо-жовтих"...

Україна – Франція – 1:1
Голи
: Шапаренко (44) – Марсьяль (50)
Україна: П'ятов – Матвієнко, Кривцов, Забарний – Миколенко, Шапаренко (Сидорчук, 90), Степаненко, Тимчик – Циганков (Малиновський, 82), Ярмоленко (Зубков, 90+3) – Яремчук (Сікан, 82)
Франція: Льоріс – Дінь, Кімпембе, Зума, Дюбуа – Рабьо, Тчуамені (Верету, 83), Погба – Коман (Діабі, 64), Марсьяль (Бензема, 64), Грізманн
Попередження: Ярмоленко (88), Малиновський (89) – Кімпембе (88)

Нагадаємо, внічию завершилися і чотири попередні матчі збірної України у відборі на ЧС-2022.

Напряму на ЧС-2022 вийде переможець групи, на другу команду чекає плей-оф. Тому три останні матчі Україні, що перебуває на третій сходинці, потрібно вигравати – кров з носу.