Україна – 12-та в естафеті на Кубку світу з біатлону

15 січня 2016, 18:27
Чоловіча збірна України з біатлону не змогла потрапити в топ-10 на етапі Кубка світу в Рупольдінгу

На Кубку світу в Рупольдінгу пройшла чоловіча естафета. фото AFP

Росіяни Олексій Волков, Євген Гаранич, Максим Цвєтков та Антон Шипулін завоювали срібло в естафеті на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдингу.

На п'ятому етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдингу пройшла чоловіча естафета. Перемогу здобула збірна Норвегії (Уле Ейнар Бьорндален, Тар'єю Бе, Йоханнес Бе, Еміль Свендсен), що використала по ходу гонки 12 додаткових патронів. Друге місце зайняли російські біатлоністи, які затратили шість додаткових патронів і відстали на 14,6 секунди. Третє місце посіли австрійці, які поступилися переможцям 35,8 секунди з одним промахом і сім'ю додатковими патронами.

Збірна України (Сергій Семенов, Олександр Жирний, Віталій Кільчицький, Дмитро Підручний) зайняла лише 12-те місце, відставши на три хвилини і 13 секунд.