Дивовижний гол у КХЛ: шайба порвала пастку голкіперу

6 січня 2018, 21:53
Максим Гончаров закинув шайбу з середини майданчика

Сьогодні в Ризі відбувся поєдинок Континентальної хокейної ліги, "Динамо" в овертаймі поступилося "Салават Юлаєву" – 3: 4.

У першому періоді за "Салават Юлаєв" відзначився Максим Гончаров. Захисник кинув з середини майданчика і шайба опинилася у воротах. Як потім з'ясувалося, Гончарову вдалося забити гол, тому що він кидком порвав сітку на пастці воротаря Яніса Калниньша.

Нагадаємо, що сьогодні молодіжна збірна Канади виграла чемпіонат світу. У фіналі "Кленові листки" обіграли команду Швеції. Після церемонії нагородження шведський хокеїст викинув на трибуну срібну медаль.

До речі, в Національній хокейній лізі традиційно 1 січня пройшла "Зимова класика" – матч на відкритому повітрі. Цього разу поєдинок приймала бейсбольна арена в Нью-Йорку. При температурі мінус шість градусів "Рейнджерс" вирвав перемогу у "Баффало" в овертаймі.

Раніше збірна США назвала склад на Олімпіаду-2018 - в заявці студенти і хокеїсти з європейських клубів. Гравці НХЛ пропустять Олімпійські ігри в Пхенчхані.