Турки всуху обіграли чемпіонів світу французів у відборі на Євро-2020

9 червня 2019, 00:24
Франція зазнала поразки від Туреччини і пропустила суперника на перше місце в групі

/ Фото: AFP

Чинний чемпіон світу, збірна Франції, зазнала несподіваної поразки від команди Туреччини в матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи 2020 року. Зустріч групи Н, що пройшла у суботу в турецькій Коньї, завершилася "сухою" перемогою Туреччини з рахунком 2:0.

Обидва голи були забиті в першому таймі. На 30-й хвилині рахунок відкрив Каан Айхан:

А на 40-й Дженгиз Юндер подвоїв перевагу господарів поля:

Збірна Франції вперше з 2010 року поступалася після першого тайму з різницею в два м'ячі в офіційному матчі.

У другому таймі голів забито не було, і діючі чемпіони світу вперше втратили очки в цьому відбірковому циклі, опустившись на друге місце в групі. Туреччина, яка здобула перемоги у всіх трьох зустрічах, очолила групу.

Туреччина - Франція – 2:0 (2:0)
Голи: Айхан (30), Юндер (40)

Раніше ми писали, що в цій групі відбору на Євро Ісландія обіграла Албанію і піднялася на третє місце.

Також у групі Н Молдова отримала першу перемогу у відборі на Євро-2020, здолавши Андорру в меншості. Молдавські футболісти забили швидкий гол, а потім в меншості втримали переможний рахунок