Турецькі фанати скандували "Аллаху акбар" під час хвилини мовчання в пам'ять жертв теракту в Парижі

18 листопада 2015, 11:27
ФІФА проведе розслідування з приводу інциденту на матчі Туреччина – Греція

ФІФА розгляне матеріали щодо поведінки вболівальників збірної Туреччини під час товариського матчу проти Греції (0:0). Вболівальники господарів перервали хвилину мовчання перед грою, присвячену жертвам терактів в Парижі. При цьому турки почали свистіти і скандувати "Аллаху акбар".

Нагадаємо, що під час товариської зустрічі між Францією і Німеччиною 13 листопада поблизу "Стад де Франс" прогриміло три вибухи, два з яких здійснили терористи-смертники. Одночасно в одному з округів французької столиці був обстріляний ресторан, а також захоплений концертний зал. Згідно з офіційними даними, на цей момент жертвами терактів стали близько 150 осіб.