Зворушливий момент на ЧС-2108: Роналду допоміг Кавані покинути поле

30 червня 2018, 23:39
Уругваєць отримав травму і не зміг продовжити зустріч

Нападник збірної Уругваю Едінсон Кавані забив два голи в ворота Португалії і допоміг своїй команді вийти в чвертьфінал чемпіонату світу . Однак дограти матч Кавані не зміг . На 74 -й хвилині Едінсон отримав травму і змушений був залишити поле . Проводжав його до бровки дбайливо лідер збірної Португалії Кріштіану Роналду .

Збірна Уругваю виграла у Португалії – 2:1 і вийшла в чвертьфінал чемпіонату світу . Там її суперниками будуть французи .

Нагадаємо , що сьогодні в 1/8 фіналу ЧС -2018 збірна Франції обіграла Аргентину – 4:3.Героєм зустрічі став 19 – річний французький форвард Кіліан Мбаппе , який забив два голи .

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць – до 15 липня. Повнийрозклад і результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.
Раніше ми писали , нападник збірної Португалії Кріштіану Роналду повторив рекорд колишнього півзахисника національної команди Німеччини Бастіана Швайнштайгера за кількістю матчів на чемпіонатах світу та Європи . Обидва футболісти зіграли на супертурнірах по 38 поєдинків .