Трилер в Іспанії! Камбек Ліверпуля виводить команду Клоппа до фіналу Ліги чемпіонів

3 травня 2022, 23:53
Англійці примудрилися пропустити двічі до перерви, однак у другому таймі просто зім'яли Вільярреал

Ліверпуль виходить у фінал Ліги чемпіонів / Фото: Getty Images

Сьогодні визначився перший фіналіст Ліги чемпіонів 2021-2022. У першому іспансько-англійському півфіналі билися Ліверпуль та Вільярреал.

Явними фаворитами були англійці, котрі тиждень тому на "Енфілді" здобули комфортну перемогу з рахунком 2:0. До того ж сьогодні іспанці не могли розраховувати на головного бомбардира Данжуму. Натомість повернувся на поле Жерар Морено.

Іспанці вирішили брати Ліверпуль з перших хвилин і це у них почало виходити. У першій атаці Капу після подачі з флангу несподівано скинув на Діа, а не пробив по воротах. До такого були не готові ні Аліссон, ні захист гостей. Булає зорієнтувався та забив у порожні ворота.

Мерсисайдці відсунули гру до центру поля, проте явних моментів не створювали. Водночас Вільярреал продовжував тиск і вже на перерву відновив паритет у загальному рахунку. Знову асистував Капу, який точно подав на голову Коклена. Француза просто забули закрити і рахунок став 2:0.

Клопп вніс зміни у перерві, прибравши інертного Жоту. Англійці одразу взялися за справу та притиснули суперника до воріт. І тиск дав результат. У затяжній атаці Салах знайшов у чужому штрафному майданчику Фабіньо і бразилець буквально прошив Рулі.

Мерсисайдці не зупинилися і вже за п'ять хвилин зрівняли рахунок. Луїсу Діасу дали замкнути подачу Трента з флангу. При цьому обидва голи воротар Вільярреала пропустив між ногами.

Результат дуелі було вирішено, проте Ліверпуль все ж таки вирвав перемогу. Грубо помилився Руллі, який дозволив Мані вийти на порожні ворота та забити. У результаті "червоні" виходять до фіналу ЛЧ і б'ються там із Реалом або Манчестер Сіті.

Вирішальний матч відбудеться у Парижі 28 травня. До речі, виліт Вільярреала дає Шахтарю пряму путівку до Ліги чемпіонів наступного сезону.

ВІЛЬЯРРЕАЛ – ЛІВЕРПУЛЬ 2:3