Три видалення, пенальті, додатковий час: Португалія посіла третє місце на Кубку конфедерацій

2 липня 2017, 18:52
Перемогу португальцям в додатковий час приніс Адрієн Сілва, який забив гол на 104-й хвилині матчу

Португалія - Мексика - 2:1. Фото AFP

<p>Португалія – Мексика – 2:1. Фото AFP</p>

Збірна Португалії в додатковий час завдала поразки команді Мексики в матчі за третє місце Кубка конфедерацій-2017.

Недільна гра в Москві завершилася перемогою португальців з рахунком 2: 1. В основний час голи забили португалець Луїш Нету, зрізавши на 54-й хвилині м'яч у власні ворота після прострілу Хав'єра Ернандеса, і Пепе, який вразив ворота Гільєрмо Очоа в компенсований час. На 16-й хвилині форвард португальців Андре Сілва не реалізував пенальті.

Перемогу збірної Португалії в додатковий час приніс Адрієн Сілва, який забив м'яч з пенальті на 104-й хвилині гри. Обидві команди закінчували зустріч у меншості – у португальців червону картку отримав Нелсон Семеду (106-а хвилина), у мексиканців був видалений Рауль Хіменес (112). На 120-й хвилині головний арбітр матчу вилучив з лави запасних головного тренера мексиканців Хуана Карлоса Осоріо.

У цьому матчі вперше в історії Кубка конфедерацій арбітр призначив пенальті
,переглянувши повтор.

Капітан збірної Португалії Кріштіану Роналду , який днями став батьком двох дітей , матч за третє місце пропускав .

Пізніше в неділю в Санкт – Петербурзі відбудеться фінальна гра турніру , в якій зустрінуться збірні Німеччини і Чилі .