Три голи Мораєса, два асиста Морозюка: огляд матчу "Динамо" – "Партизан"

7 грудня 2017, 22:23
Голи та кращі моменти матчу 6 туру групового етапу Ліги Європи

Фото AFP

Київське "Динамо" обіграло "Партизан" (4: 1) в 6 турі групового етапу Ліги Європи на "Олімпійському". Детальна стенограма матчу в нашій онлайн трансляції "Динамо" – "Партизан".

Рахунок у матчі відкрив Микола Морозюк вже на шостій хвилині, а потім ще двічі асистував Жуніору Мораєсу. Інтригу в поєдинку зберіг Марко Евтовіч, який реалізував пенальті перед самим свистком на перерву.

А в другому таймі Мораєс оформив хет-трик. Бразилець бездоганно виконав 11-метровий удар після порушення правил проти Віктора Циганкова.

"Динамо" посіло перше місце в групі і буде сіяним під час жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи, яке відбудеться 11 грудня. Потенційним суперником киян може стати "Боруссія" Андрія Ярмоленка.

"Динамо" – "Партизан" – 4: 1

Голи: Морозюк (6), Мораєс (28, 30, 78, пен) – Евтовіч (45 + 1, пен)

"Динамо": Бущан, Кадар, Хачеріді, Піварич, Морозюк, Циганков, Буяльський, Шапаренко, Шепелев, Кендзера, Мораєс.

"Партизан": Стойкович, Мітровіч, Мілетіч, Вулічевіч, Більєр, Евтовіч, Мілетіч, Сума, Пантич, Тавамба, Соломон.

Попередження: Більєр (40), Мілетіч (47), Морозюк (62).