Третя команда Норвегії обіграла київське "Динамо"

11 лютого 2018, 19:47
Через кілька днів "Динамо" проведе матч 1/16 фіналу Ліги Європи проти АЕКа

"Динамо" - "Сарпсборг" - 0:1. Фото sarpsborg08.no

" Динамо " провело останній спаринг на тренувальному зборі в іспанській Марбельї . Команда Олександра Хацкевича зіграла з норвезьким " Сарпсборг ом" , який в минулому сезоні посів третє місце в чемпіонаті своєї країни .

Поєдинок завершився перемогою норвезького клубу з мінімальним рахунком 1 : 0 . Гол на 59 -й хвилині забив захисник Йоакім Йоргенсен .

У воротах київського клубу стояв Денис Бойко , якого днями "Динамо" орендувало у "Бешикташа". Український голкіпер повернувся в свій рідний клуб . Капітаном київського клубу став ще один старий новий динамівець Руслан Ротань .

Відзначимо , що Олександр Хацкевич зробив всього дві заміни : замість грали в старті Віталія Буяльського та Жуніора Мораеса в другому таймі вийшли Микола Шапаренко та Артем Бесєдін .

Перший офіційний матч " Динамо " проведе 15 лютого – в Афінах проти АЕКа в 1/16 фіналу Ліги Європи . А вже 18 лютого кияни зіграють проти " Олімпіка " в рамках 20 туру чемпіонату України .

Зазначимо, що в суботу "Динамо" розгромило другу команду чемпіонату Угорщини. Матч проти " Відеотона " завершився з рахунком 5 : 0 .