Тренер-голеадор: команди Гвардіоли забивають 100 м'ячів 12 сезонів поспіль

16 березня 2021, 23:10
"Манчестер Сіті" впевнено переграє "Боруссію" з Менхенгладбаха

/ Фото: Reuters

У вівторок проходять ще два матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. На нашому сайті йде онлайн "Манчестер Сіті" – "Боруссія" М. Англійська команда на початку другого тайму впевнено виграє 2:0, раніше з таким самим рахунком взявши верх у Німеччині.

Статистики вже знайшли кілька цікавих фактів у дуелі в Будапешті. Як виявилося, "Манчестер Сіті" досяг рубежу в 100 голів за сезон. Причому команди іспанського тренера Хосепа Гвардіоли досягають такого показника все 12 сезонів (починаючи з 2008/2009), які він проводить як головний тренер. Хлопці каталонця забили 1717 м'ячів у 686 матчах.

Нагадаємо, Гвардіола в 2008-2012 роках працював у "Барселоні", у 2013-2016 – у "Баварії", після чого пішов у "МанСіті". А його нинішній підопічний Кевін де Брюйне забив уже 25 м'ячів з-за меж штрафного майданчика – більше, ніж будь-який інший гравець Прем'єр-ліги з моменту появи бельгійця в Англії.

А Ілкай Гюндоган з 15 голами є найкращим бомбардиром "Манчестер Сіті" у всіх турнірах і найрезультативнішим німецьким гравцем в єврочемпіонатах ТОП-5.

Водночас у поєдинку "Реал" – "Аталанта" (2:0 на 60-й хвилині) Тоні Кроос став четвертим німцем, що зіграв 100 матчів у Лізі чемпіонів, і лише другим польовим гравцем.

Дивіться, як Карім Бензема відкрив рахунок у Мадриді на 34-й хвилині.