Тренер "Баварії" виграв титул в 72 роки – це рекорд чемпіонату Німеччини

8 квітня 2018, 14:43
Юпп Хайнкес – найстарший тренер, який перемагав у Бундеслізі

Юпп Хайнкес завоював чемпіонство в віці 7

Головний тренер " Баварії " Юпп Хайнкес став найстаршим тренером , який вигравав чемпіонат Німеччини . Зараз фахівцеві 72 роки , а до кінця сезону виповниться 73 .

Відзначимо , що Хайнкесу належав і попередній рекорд . Він вигравав чемпіонат Німеччини з " Баварією " в 2013 році у віці 68 років .

Мюнхенська " Баварія " на виїзді здобула перемогу з великим рахунком над " Аугсбургом " в 29-му турі чемпіонату Німеччини з футболу і в шостий раз поспіль завоювала головний трофей Бундесліги .

Суботня гра в Аугсбурзі завершилася перемогою гостей з рахунком 4:1. Всі голи в матчі забили футболісти " Баварії " : Ніклас Зюле ( 18 – а хвилина ) записав на свій рахунок автогол , а потім чужі ворота вразили Корантен Толіссо ( 32 ) , Хамес Родрігес ( 38 ) , Арьєн Роббен ( 62 ) і Сандро Вагнер ( 87 ) .

" Баварія " виграє чемпіонат протягом останніх шести сезонів . Всього на рахунку мюнхенського клубу 28 титулів чемпіона країни .
Нагадаємо , що команда Юппа Хайнкеса також продовжує боротьбу в Лізі чемпіонів . У першому чвертьфінальному поєдинку"Баварія" на виїзді обіграла "Севілью"з рахунком 2:1.