"Тоттенхем" розгромив "Борусію" у Лізі чемпіонів

14 лютого 2019, 00:06
Лондонці забили три голи дортмундцям у другому таймі

/ Фото: AFP

Лондонський "Тоттенхем" зробив солідний заділ для виходу в чвертьфінал Ліги чемпіонів. На своєму полі "Шпори" розгромили дортмундську "Борусію" – 3:0. Ми вели онлайн матчу "Тоттенхем" – "Борусія" Д.

У першому таймі краще на полі виглядали гості. І якби не чудо-сейв Льоріса пішов би на перерву Дортмунд з перевагою в рахунку. Наприкінці першого таймі Загаду метрів з трьох головою пробивав, але голкіпер господарів у неймовірному стрибку зупинив м'яч на лінії воріт.

Та щойно розпочався другий тайм "Тоттенхем" вийшов вперед. Вертонген зряче закинув з флангу в центр штрафного на набігаючого Сона і той в дотик відправив м'яч у сітку. А наприкінці матчу вже схожу передачу отримав сам Вертонген і подвоїв перевагу лондонців. А третій м'яч забив одразу ж після виходу на заміну Льоренте. Він спритніше за всіх зіграв у воротарській після подачі з кутового.

"Тоттенхем" – "Боруссія" Д – 3:0
Голи: Сон (47), Вертонген (83), Льоренте (86)

В іншому матчі дня "Реал" в гостях обіграв "Аякс" – 2:1. Поєдинки у відповідь команди зіграють через три тижні.