"Тоттенхем" пропустив першим, але потім здійснив камбек і піднявся на п'яте місце в таблиці

26 грудня 2019, 17:41
Команда Моурінью мінімально обіграла "Брайтон"

/ Фото: Reuters

У матчі 19-го туру англійської Прем'єр-ліги лондонський "Тоттенхем" приймав "Брайтон". Зустріч пройшла в Лондоні на стадіоні "Тоттенхем Хотспур" і завершилася з рахунком 2: 1 на користь господарів.

Автором першого гола став захисник "Брайтона" Адам Уебстер, який відправив м'яч у ворота суперника на 37-й хвилині з пасу хавбека Паскаля Гросса.

На початку другого тайму рахунок зрівняв форвард "Тоттенхема" Харрі Кейн. Перемогу "шпорами" приніс півзахисник Справі Аллі, забивши на 72-й хвилині після передачі захисника Сержа Орье.

"Тоттенхем" займає п'яте місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії. В активі лондонської команди 29 очок.

До слова, читайте, як Моурінью присоромив німецького захисника "Челсі" Антоніо Рюдигера , Який піддався расистським нападкам.

Також ми розповідали, що кореєць Сон увійшов в історію чемпіонату Англії . Нападник "шпор" став першим футболістом АПЛ в цьому столітті, отримав три червоні картки за один рік