Тосун – в ударі: відеоогляд матчу з драматичною розв'язкою Туреччина – Албанія

12 жовтня 2019, 09:56
Після перемоги, здобутої на 90-й хвилині, турецька команда практично забезпечила собі вихід на Євро-2020

/ Фото: Reuters

Збірна Туреччини практично забезпечила собі вихід на Євро-2020, обігравши в домашньому матчі відбіркового турніру Албанію з рахунком 1:0. Переможний м'яч на 90-й хвилині забив нападник "Евертона" Тосун.

Туреччина – Албанія 1:0
Гол:
Тосун, 90
Туреччина: Гонюк – Челік, Айхан (Союнчу, 46), Деміраль, Мераш – Туфан (Язіджі, 80), Такдемір, Белозоглу (Кахведжі, 66) – Хакан Чалханоглу, Їлмаз, Тосун
Албанія: Стракоша – Джемсіті, Дермаку, Ісмаїлі, Веселі – Барі, Гьязула, Леньяні (Роші, 57) – Чікалеші (Балай, 83), Мемушай (Абраші, 72), Манай

6 МОЛДОВА71062-183

Нагадаємо, напередодні збірна України обіграла в Харкові Литву 2:0. Перемога імені Руслана Малиновського, який відзначився дублем, на 99 відсотків виводить нас на Євро-2020.

Щоб оформити путівку до фінальної частини чемпіонату Європи, команді Андрія Шевченка досить буде в понеділок у Києві взяти очко в домашньому поєдинку проти Кріштіану Роналду і його Португалії, або ж в листопаді не програти в Белграді Сербії 0:6.