ТОП-5 емоцій матчу "Шахтар" – "Інтер". Сльози, перекид і ще три яскравих моменти

27 жовтня 2020, 23:10
"Шахтар" в Києві стримав тиск "Інтера"

4 очки після матчів з "Реалом" та "Інтером" – відмінний результат для команди Луїша Каштру. "Шахтар" в лідерах "групи смерті" Ліги чемпіонів.

У вівторок "гірники" зіграли 0:0 з італійським "Інтером". Нагадаємо найбільш емоційні моменти поєдинку.

15-я хвилина. Дентіньйо отримав травму в дебюті зустрічі і був змушений залишити поле. Він спробував продовжити матч, але вже через дві хвилини знову звалився на газон. Замість нього вийшов Тайсон.

16-я хвилина. Ніколо Барелла пробив в поперечину воріт "Шахтаря" – ударом з лінії штрафного майданчика. Від розпачу він виконав перекид.

40 хвилина. Бондар агресивно зіграв проти Артуро Відаля біля штрафної "Шахтаря", заробивши наприкінці першого тайму небезпечний стандарт на свої ворота. Валерій емоційно сперечався з арбітром.

42-я хвилина. Ромелу Лукаку пробиває зі стандарту під поперечину, але воротар "гірників" Трубін зумів у стрибку дістати м'яч, після чого "снаряд" влучив у поперечину.

54-я хвилина. Голкіпер "Шахтаря" Трубін відбив дальній удар, а на добиванні Лаутаро Мартінес не зміг влучити у ворота вже порожніх воріт з п'яти метрів! Він незграбно пробив мимо.

Дуже емоційні були тренери команд – Луїш Каштру і Антоніо Конте. Вони розуміли, що на кону!

На матч допустили уболівальників. Умова була – не більше 15% від місткості "Олімпійського". Глядачі мали сидіти в шаховому порядку, дотримуючись соціальної дистанції, в масках.