Такого ще ніхто не бачив! Уперше в єврокубках обидві команди забили по шість м'ячів

18 вересня 2020, 09:30
Матч другого відбіркового раунду Ліги Європи в Сербії увійшов в історію

Футболісти Стяуа / Фото: Twitter

Феноменальний поєдинок відбувся вчора в єврокубках в Сербії. Місцева "Бачка Топола" і набагато відоміша румунська "Стяуа" у зустрічі другого кваліфікаційного етапу забили на двох 12 м'ячів! Причому, кожен з них відзначився по шість разів, що за всю історію європейських клубних турнірів сталося вперше. Правда, для цього суперникам знадобилося 120 хвилин основного і додаткового часу. А долю путівки в наступний раунд розіграли в серії 11-метрових. До вашої уваги – всі результати 2-го раунду відбору Ліги Європи.

Матч нагадував якийсь фарс. На 44-й хвилині "Бачка Топола" вела в рахунку 2:1, але залишилася в меншості після вилучення. Тим не менш, у другому таймі господарі знову вийшли вперед – 3:2. До 90-ї хвилині "Стяуа" рахунок зрівняла, але в доданий час суперники примудрилися обмінятися голами – 4:4.

У додатковий час після другої червоної картки серби залишилися вдев'ятьох, але ще двічі знаходили в собі сили відігравати голи! Два екстра-тайми не виявили переможця – 6:6. За всю історію єврокубків, яка налічує понад півстоліття, вперше обидві команди забили не менше п'яти м'ячів.

Якщо вам ще мало голів, можете подивитися серію пенальті. У ній удача була на боці румунської команди – 5:4.

У третьому колі відбору "Стяуа" зустрінеться з чеським "Слованом" із Ліберця.

Читайте про те, що "Вольфсбург" зіграє вже з третім українським клубом в Лізі Європи.