18 вересня 14:00
Інгулець 0
Колос 2
18 вересня 17:00
Маріуполь --
Шахтар --
18 вересня 17:00
Дніпро-1 --
Верес --
18 вересня 19:30
Динамо --
Олександрія --
19 вересня 17:00
Ворскла --
Минай --
19 вересня 19:30
Зоря --
Чорноморець --
19 вересня 19:30
Львів --
Металіст 1925 --
25 вересня 00:00
Десна --
Металіст 1925 --
25 вересня 00:00
Чорноморець --
Інгулець --
25 вересня 00:00
Олександрія --
Маріуполь --
25 вересня 00:00
Минай --
Львів --
25 вересня 00:00
Колос --
Ворскла --
25 вересня 00:00
Дніпро-1 --
Зоря --
25 вересня 00:00
Шахтар --
Верес --
25 вересня 00:00
Рух --
Динамо --
2 жовтня 00:00
Динамо --
Шахтар --
2 жовтня 00:00
Зоря --
Десна --
2 жовтня 00:00
Колос --
Чорноморець --
2 жовтня 00:00
Ворскла --
Інгулець --
2 жовтня 00:00
Львів --
Дніпро-1 --
2 жовтня 00:00
Верес --
Олександрія --
2 жовтня 00:00
Маріуполь --
Рух --
2 жовтня 00:00
Металіст 1925 --
Минай --
22 вересня 21:00
Шахтар --
Динамо --
28 вересня 19:45
Аякс --
Бешикташ --
28 вересня 19:45
Шахтар --
Інтер --
28 вересня 22:00
ПСЖ --
Манчестер Сіті --
28 вересня 22:00
Лейпциг --
Брюгге --
28 вересня 22:00
Порту --
Ліверпуль --
28 вересня 22:00
Мілан --
Атлетіко --
28 вересня 22:00
Боруссія Д --
Спортинг --
28 вересня 22:00
Реал --
Шериф --
29 вересня 19:45
Аталанта --
Янг Бойз --
29 вересня 19:45
Зеніт --
Мальме --
29 вересня 22:00
Баварія --
Динамо --
29 вересня 22:00
Бенфіка --
Барселона --
29 вересня 22:00
Манчестер Юнайтед --
Вільярреал --
29 вересня 22:00
Вольфсбург --
Севілья --
29 вересня 22:00
Зальцбург --
Лілль --
29 вересня 22:00
Ювентус --
Челсі --

"Колос", "Мілан" і "Тоттенгем" на старт: результати 2-го раунду відбору Ліги Європи

16 і 17 вересня пройшли матчі другого кваліфай раунду Ліги Європи, з цієї стадії в турнірі стартував "Колос"

У середу і четвер пройшли матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи. З цієї стадії в турнірі стартував перший представник України – "Колос" з Ковалівки. Суперником команди Руслана Костишина став "Аріс" з Греції. Також увагу українських уболівальників привернув поєдинок між "Кукесом" і "Вольфсбургом". Переможець цієї пари у наступному раунді зіграє з чернігівською "Десною".

Читайте також: Результати жеребкування третього раунду відбору Ліги Європи

Реклама

Раніше ми писали, що тренер "Колоса" перед дебютом в Лізі Європи назвав суперника страшно незручним. Руслан Костишин вважає "Аріс" фаворитом, але вірить, що в одноматчевому протистоянні може трапитися що завгодно.

Нагадаємо, що на цій стадії володар путівки до наступного раунду визначатиметься за підсумками одного матчу. Якщо команди не зможуть визначити найсильнішого за підсумками 90 хвилин, на них чекає ще додатковий час і при необхідності серія післяматчевих пенальті.

Розклад матчів другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи:

Середа, 16 вересня

Реклама

19:30 "Прогрес Нідеркорн" (Люксембург) – "Віллем II" (Нідерланди) – 0:5

20:00 "Хаммарбю" (Швеція) – "Лех" (Польща) – 0:3

21:00 "Б36 Торсхавн (Фарери)" – "Нью-Сейнтс" (Уельс) – 2:2 (5:4, пен)

Реклама

Четвер, 17 вересня

15:00 "Кайсар" (Казахстан) – АПОЕЛ (Кіпр) – 1:4

15:15 "Вентспілс" (Латвія) – "Русенборг" (Норвегія) – 1:5

16:30 "Ренова" (Македонія) – "Хайдук" (Хорватія) – 0:1

17:00 "Арарат-Вірменія" (Вірменія) – "Тола" (Люксембург) – 4:3

17:00 "Астана" (Казахстан) – "Будучность" (Чорногорія) – 0:1

17:00 "Теута" (Албанія) – "Гранада" (Іспанія) – 0:4

18:00 "Лінкольн Сіті" (Гібралтар) – "Рейнджерс" (Шотландія) – 0:5

18:30 КуПС (Фінляндія) – "Слован" Братислава (Словаччина) – 1:1 (4:3, пен)

18:45 "Ботошань" ​​(Румунія) – "Шкендія 79" (Македонія) – 0:1

19:00 "Буде/Глимт" (Норвегія) – "Жальгіріс" (Литва) - 3:1

19:00 "Гетеборг" (Швеція) – "Копенгаген" (Данія) – 1:2

19:00 "Локомотив" Пловдив (Болгарія) – "Тоттенхем" (Англія) – 1:2

19:00 "Нефтчі" (Азербайджан) – "Галатасарай" (Туреччина) – 1:3

19:00 "Рітеряй" (Литва) – "Слован" Ліберець (Чехія) – 1:5

19:30 "Олімпія" Любляна (Словенія) – "Зрінськи Мостар" (Боснія) – 2:3

19:30 "Флора" (Естонія) – "КР Рейк'явік" (Ісландія) - 2:1

20:00 "Коннах Куей" (Уельс) – "Динамо" Тбілісі (Грузія) – 0:1

20:00 "Локомотив" Тбілісі (Грузія) - "Динамо" Москва (Росія) - 2:1

20:00 "Лячі" (Албанія) – "Хапоель" Беер-Шева (Ізраїль) – 1:2

20:00 "Маккабі" Хайфа (Ізраїль) – "Кайрат" (Казахстан) - 2:1

20:00 ОФІ (Греція) – "Аполлон" (Кіпр) – 0:1

20:00 "Сфинтул" (Молдова) – "Партизан" (Сербія) – 0:1

20:00 ФК "Рига" (Латвія) – "Тре Фіорі" (Сан-Марино) – перерваний через погоду

20:00 "Хіберніанс" (Мальта) – "Фехервар" (Угорщина) – 0:1

20:00 ЦСКА Софія (Болгарія) – БАТЕ (Білорусь) – 2:0

20:00 "Юргорден" (Швеція) – ФК "Європа" (Гібралтар) - 2:1

20:30 "Інтер Клуб Ескльдес" (Андорра) – "Дандолк" (Ірландія) – 0:1

21:00 "Аріс" (Греція) - "Колос" (Україна) – 1:2

21:00 "Борац" Баня Лука (Боснія) – "Ріу Аве" (Португалія) – 0:2

21:00 "Кукеса" (Албанія) – "Вольфсбург" (Німеччина) – 0:4

21:00 "Пяст" Глівіце (Польща) – "Хартберг" (Австрія) - 3:2

21:00 "Сілекс" (Македонія) – "Дріта" (Косово) – 0:2

21:00 "Стандард" (Бельгія) – "Бала Таун" (Уельс) – 2:0

21:00 "Шемрок Роверс" (Ірландія) – "Мілан" (Італія) – 0:2

21:15 "Мура" (Словенія) – "Орхус" (Данія) - 3:0

21:30 "Вікінг" (Норвегія) – "Абердін" (Шотландія) – 0:2

21:30 "Колрейн" (С. Ірландія) – "Мотеруелл" (Шотландія) – 2:2 (0:3, пен)

21:45 "Дунайська Стреда" (Словенія) – "Яблуниця" (Чехія) - 5:3

21:45 "Лінфілд" (С. Ірландія) – "Флоріана" (Мальта) – 0:1

21:45 "Осієк" (Хорватія) – "Базель" (Швейцарія) – 1:2

21:45 "Серветт" (Швейцарія) – "Реймс" (Франція) – 0:1

22:00 "Бачка-Топола" (Сербія) – "Стяуа" (Румунія) – 6:6 (4:5, пен.)

22:05 "Гонвед" (Угорщина) – "Мальме" (Швеція) – 0:2

Новий стадіон у Ковалівці: закулісся відкриття арени "Колоса":

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News

Рекомендації

Більше новин
Реклама
Спортивні історії
Хочу ще
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
Дівчата покеру
PokerMatch

Фатіма
Де Мело

Нідерланди
Фото красуні
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
1970К
2
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1436К
3
Олександр Усик Олександр Усик
1088К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1007К
5
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
804К
6
Іван Редкач Іван Редкач
666К
7
Володимир Кличко Володимир Кличко
625К
8
Андрій Лунін Андрій Лунін
504К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
501К
10
Олексій Торохтій Олексій Торохтій
429К
Рейтинг ТОП-100
Битва супертяжів
25 вересня
До бою Усик - Джошуа
Новини боксу
Покер - це спорт!
Новини покеру
Петраков - тренер збірної
Опитування
Чемпіонат України
#
Команда
І
Г
О
1
7
22:2
19
2
7
14:4
16
3
8
12:12
16
5
7
12:8
13
6
7
13:7
12
7
7
13:9
11
8
7
8:7
11
9
8
6:10
8
10
7
5:12
8
11
8
8:14
7
12
6
5:7
6
16
7
4:13
2
Показати бiльше
Субота, 18 вересня

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти