Син Міхаеля Шумахера посів дев'яте місце в своїй першій гонці Формули-4

25 квітня 2015, 15:47
Мік Шумахер по ходу гонки відіграв десять позицій і отримав приз "кращому новачкові"

Мік Шумахер отримав приз "кращому новачкові". Фото AFP

Син семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера Мік Шумахер посів дев'яте місце у своїй дебютній гонці у Формулі-4, яка пройшла в німецькому Ошерслебені.

Шумахер, який виступає за команду "Ван Амерсфорт" і що стартував з 19-ї позиції, зумів відіграти 10 місць. Перемогу здобув Марвін Дінст (HTP). Також Шумахер-молодший за підсумками гонки отримав приз "кращому новачкові".

Мік Шумахер останні сезони провів у картингових серіях, а у вересні став віце-чемпіоном світу по картингу в категорії KF-Junior. Після цього він заявляв, що його мета – стати чемпіоном Формули-1.

Міхаель Шумахер в даний час проходить курс реабілітації у себе вдома в Швейцарії після важкої травми голови, отриманої під час катання на гірських лижах.