Зіграли на нервах. Динамо з пригодами здобуло три очки в Ужгороді

27 листопада 2021, 16:06
Завдяки голам Віктора Циганкова та Миколи Шапаренка кияни у Прем'єр-лізі обіграли Минай

Циганков відкрив рахунок у матчі / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Сьогодні в Ужгороді пройшов матч 16-го туру чемпіонату України з футболу. Минай поступився Динамо – 0:2.

Гостям удалося забити швидкий гол. Горін сфолив на Буяльському та рефері призначив пенальті. З 11 метрів точно пробив Циганков.

Незабаром Гармаш міг подвоїти перевагу киян, але після його удару м'яч влучив у перекладину.

За весь перший тайм Минай жодного разу не вдарив по воротах Динамо! За те після перерви закарпатці змусили понервувати гостей.

Спочатку штанга врятувала киян після удару Селезньова.

Потім арбітр думав призначити пенальті у ворота динамівців після падіння Ахмедзаде, але VAR підказав, що цього не варто робити.

Та й Месхі з ближньої дистанції мав мінімум потрапляти у площину воріт.

А у компенсований час Сидорчук прострілив у штрафний майданчик і Шапаренко поставив крапку у цьому матчі.

Мінай – Динамо – 0:2
Голи: Циганков (12, пен.), Шапаренко (90+6)

Минай: Кучер, Гончар, Горін, Семенко (Матич, 46), Синегуб, Петрусенко, Книш, Кулієв, Хахльов (Месхі, 46), Білоног (Селезньов, 46), Ахмедзаде (Коваленко, 82).

Динамо: Бущан, Кендзьора (Караваєв, 77), Забарний, Шабанов, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко, Циганков (Антюх, 90+3), Буяльський, Вербич (Де Пена, 62), Гармаш (Шкурін, 76).