Зіграв вище всяких похвал. Де Дзербі оцінив героя суперпоєдинку

3 грудня 2021, 20:27
Головний тренер Шахтаря залишився задоволений зіграним матчем проти Львова та дав оцінку найкращому гравцю зустрічі – Михайлу Мудрику

Роберто Де Дзербі задоволений Мудриком / Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

"Гірники" здобули переконливу перемогу над Львовом 6:1 та одноосібно очолили турнірну таблицю чемпіонату України.

Один зі своїх найкращих матчів у футболці Шахтаря провів атакуючий хавбек "померанчево-чорних" Михайло Мудрик. Аналіз дій своєї команди та окремих гравців провів наставник "гірників" Роберто Де Дзербі.

"Почали дуже повільно. Не можна пропускати голи, коли суперник за тайм двічі був на нашій половині. Добре, що другий тайм провели інакше, створили багато моментів. Потрібно забивати більше голів, коли є така можливість.

Лівий фланг атаки? Думаю, зі старту сезону більше голів у нас було створено із правого краю, а зараз усе вийшло інакше. Зліва Корнієнко та Мудрик зіграли дуже добре.

В Україні дуже складний чемпіонат . Тут іноді можна не побачити небезпеку та отримати проблему, коли м'яч уже у твоїх воротах. Потрібно завжди бути готовим", – сказав Де Дзербі в ефірі каналу Футбол 1.

Зазначимо, що вінгер Шахтаря Михайло Мудрик у матчі проти Львова зробив три гольові передачі та заробив пенальті.

Цього сезону 20-річний футболіст міцно застовпив за собою місце в основі "гірників" і зіграв 17 матчів у всіх турнірах. В активі Мудрика два забиті голи та 7 асистів.

А нещодавно ми розповідали, як Михайло Мудрик підкорив фанів мадридського Реалу. Вінгер Шахтаря зірвав оплески на Сантьяго Бернабеу