Світоліна повернула собі звання четвертої ракетки світу

8 січня 2018, 12:30
Українська тенісистка буде четвертою сіяною під час жеребкування Australian Open

Еліна Світоліна. Фото AFP

У понеділок 8 січня був опублікований оновлений (другий в 2018 році) рейтинг WTA. Українська тенісистка Еліна Світоліна, що виграла напередодні турнір WTA Premier в Брісбені, повернулась в топ-5, піднявшись на 4-те місце (+2).

Леся Цуренко на цьому тижні займає 43 місце (-1), Катерина Козлова – 88 (-4), Катерина Бондаренко – 94 (-1).

Саме по рейтингу від 8 січня буде проведений посів на Відкритому чемпіонаті Австралії. Таким чином, Еліна Світоліна – отримає 4-ий номер посіву, тобто потенційно українка не перетнеться з 1-оюм (Халеп) і 2-ою (Возняцкі) ракетками світу до півфіналу, з 3-ою (Гарбінє Мугуруса) ракеткою світу – до фіналу.

10 (10). Коко Вандевей (США) – 3258

Вчора кращий тенісист України Долгополов виграв матч в Сіднеї при плюс 44. Українець майже за два з половиною години обіграв сербського тенісиста Віктора Троїцькі.

На першому турнірі сезону кращий за рейтингом український тенісист  Олександр Долгополов поступився третій ракетці турніру австралійцю Ніку Кірьосу і не зміг вийти в півфінал в Брісбені.