Свен Крамер завоював четверте "золото" Олімпіади і оновив олімпійський рекорд

11 лютого 2018, 11:18
Срібного та бронзового призера розділило всього 2 мілісекунди

Свен Крамер. Фото AFP

11 лютого в Пхенчхані розіграли медалі в ковзанярському спорті на дистанції 5000 метрів серед чоловіків.

Четверту золоту медаль Олімпіади і восьму в цілому з олімпійським рекордом завоював знаменитий голландець Свен Крамер (6: 09.76). Він поліпшив власне досягнення, встановлене ним на Іграх в Сочі (6: 10.76).

Раніше Крамер ставав олімпійським чемпіоном у Ванкувері (5000 м) і Сочі (5000 м і командні змагання), а також завойовував срібну і бронзову медалі в Турині-2006, "Бронзу" у Ванкувері, і "срібло" в Сочі.

Срібну медаль завоював ще один голландець Тед-Ян Блумен (+1.85), "бронза" дісталася норвежцю Сверре Лунді Педерсену (+1.85). Він поступився Блумену всього 0,002 секунди.

Нагадаємо, що Олімпіада-2018 в південнокорейському Пхенчхані пройде з 9 по 25 лютого. У ній беруть участь спортсмени з 92 країн і буде розіграно рекордну для зимових Ігор кількість медалей – 102 комплекти.

Україну на Іграх-2018 представляють 33 спортсмени в дев'яти видах спорту. Найбільше представництво – 11 осіб – в біатлоні, шість осіб в санному спорті, по чотири – в лижних гонках і фігурному катанні.

Також сьогодні був
встановлений світовий рекорд у фігурному катанні нейтральною атлеткою Катериною Медведєвою.

Раніше були проведені змагання в чоловічому слоупстайлі. "Золото" завоював 17-річний американець Редмонд Джерард , який став найбільш молодим медалістом в історії виду спорту .