Суркіс: "У другому таймі повинні були забити ще пару м'ячів і на цьому протистояння закінчити"

26 липня 2017, 22:56
Пропущений м'яч робить киянам додаткову послугу – на матч-відповідь вони повинні вийти сконцентрованими

Ігор Суркіс. Фото ФК "Динамо"

Президент київського "Динамо" Ігор Саркіс в ефірі каналу "2 + 2" прокоментував старт своєї команди в єврокубках.

Нагадаємо, "Динамо" в першому матчі 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів обіграло "Янг Бойз".

"Звичайно, рахунок 2: 0 – краще. Але добре, що забили, зуміли зібратися швидко. Тому що таку гру навіть футбольні боги не повинні забирати. У другому таймі повинні були забити ще пару м'ячів і на цьому протистояння закінчити.

А зараз буде тривати інтрига. Ми пам'ятаємо торішній матч "Шахтаря" проти цієї команди на штучному полі. Ми забили третій м'яч, перевага є. Потрібно грамотно зіграти і вирішувати завдання виходу в наступний раунд.

Звичайно, я хотів, щоб команда забивала якомога більше. У першому таймі грали більш сконцентровано, тому що не було вільних зон. Працювали через індивідуальні якості гравців групи атаки. А в другому таймі, здавалося, м'ячі повинні були залітати простіші, тому що з'явилося більше відкритих зон, швидкий перехід від оборони в атаку, ми це бачили.

Було три-чотири моменти і мені здавалося, що ось-ось заб'ють, а в підсумку самі пропустили. У футболі так буває, тому що, якщо не забиваєш ти – забивають тобі. Цей м'яч робить нам додаткову послугу – на матч-відповідь ми повинні вийти сконцентрованими, зібраними, в жодному разі не думати, що ми вирішили задачу, а боротися з першої і до останньої хвилини.

Найголовніше – я бачу зміни. Я розумію, у що хоче грати Хацкевич і поки мені, як президенту клубу, все подобається, сподіваюся, і вболівальникам також. Але все одно в футболі єдиний критерій – це результат. Як би ти не зіграв, результат на табло говорить, що команда сильніша за свого супротивника.

Сподіваюся, ми знаходимося на правильному шляху, нам належить провести важкий матч з "Карпатами", потім поїздка до Швейцарії і, дасть Бог, якщо ми пройдемо, жеребкування і четвертий кваліфікаційний раунд ", – розповів Суркіс.

Раніше свою думку щодо матчу проти "Янг Бойз" висловили наставник киян Олександр Хацкевич і капітан команди Андрій Ярмоленко.