Суперматч в Росії: "ЦСКА" переміг 6: 4, програючи по ходу матчу 0: 3

20 вересня 2015, 15:29
10 голів і два видалення – підсумок матчу "Мордовія" – ЦСКА у дев'ятому турі

"Мордовія" - ЦСКА - 4:6. Фото ФК ЦСКА

Неймовірний матч видали " Мордовія " і ЦСКА у дев'ятому турі чемпіонату Росії. У матчі, який пройшов в Саранську, команди забили десять м'ячів , а арбітр вилучив з поля двох футболістів .

Перший тайм завершився з рахунком 3 : 0 на користь Мордовії. Здавалося , питання про переможця матчу знято, але матч триває 90 хвилин , про що в перерві написали в соціальних мережах ЦСКА.

За підсумками 90 хвилин перемогу здобув ЦСКА з рахунком 6 : 4 !

У першому таймі арбітр вилучив гравця ЦСКА Фернандеса , а в другому таймі другу жовту картку отримав гравець " Мордовії " Джало .

Всі голи матчу " Мордовія " – ЦСКА – 4 : 6 .

Голи: 1 : 0 – Євген Луценко (2), 2 : 0 – Володимир Риков (13), 3 : 0 – Руслан Мухаметшин (15), 3 : 1 – Кирило Панченко (50), 3 : 2 – Зоран Тошич ( 58 ) , 3 : 3 – Сейду Думбія ( 59 ) , 4 : 3 – Євген Луценко ( 68 ) , 4 : 4 , 4 : 5 – Ахмед Муса ( 80 , 86 ) , 4 : 6 – Сейду Думбія ( 88 ) .