Суперматч команд, що залишилися за бортом мундіалю: Італія і Голландія зіграли внічию

4 червня 2018, 23:56
Збірні Італії і Голландії обмінялися голами у другому таймі

Італія - Голландія - 1: 1. фото AFP

Італія – Голландія – 1: 1. фото AFP

Футболісти збірних Італії та Голландії зіграли внічию у товариському матчі. Зустріч в Турині пройшла в понеділок і завершилася з рахунком 1: 1. У складі збірної Італії гол забив Сімоне Дзадзен (67-а хвилина), у голландців відзначився Натан Аке (88-а).

На 69-й хвилині головний арбітр матчу вилучив з поля захисника збірної Італії Доменіко Крішіто.

Збірні Італії і Голландії не змогли кваліфікуватися на чемпіонат світу 2018. У відборі на мундіаль збірна Італії посіла друге місце після Іспанії і в плей-офф поступилася шведам (0: 1 і 0: 0). У свою чергу, Голландія посіла третє місце в групі після команд Франції і Швеції.

Нагадаємо, що чемпіонат світу в Росії пройде з 14 червня по 15 липня в 11 містах. Повний розклад матчів ЧС-2018 є на нашому сайті.

Всі 32 збірні чемпіонату світу поділені на вісім груп по чотири команди в кожній. По дві команди з кожного квартету після групового етапу вийдуть в 1/8 фіналу. Турнірні таблиці всіх груп ЧС-2018 доступні на нашому сайті.

Інформація про всі збірні ЧС-2018 - статистика виступів на чемпіонатах світу, знакові матчі, інформація про тренера та інше.