Суперматч "Динамо" – "Шахтар": два видалення і сім голів!

12 грудня 2016, 21:01
"Українське класико" в Києві завершилося вольовою перемогою "гірників" з рахунком 4:3

"Динамо" - "Шахтар" - 3:4. Фото shakhtar.com

Матчем "Динамо" – "Шахтар" у понеділок завершився останній цього року тур чемпіонату України. Поєдинок виявився найрезультативнішим у протистоянні цих команд!

Кияни відкрили рахунок вже на 14-й секунді матчу! Жуніор Мораєс реалізував вихід один на один після відмінного пасу від Дерліса Гонсалеса. Гості відігралися через дві хвилини після подачі – зі стандарту Хачеріді не зміг вибити м'яч головою, а воротар "Динамо" Артур Рудько не врятував – 1:1. На 30-й хвилині Сергій Рибалка прямим ударом зі штрафного знову вивів киян вперед.

Бійка футболістів "Динамо" і "Шахтаря" (відео)

У другому таймі було забито чотири м'ячі! На 50-й хвилині Фред замкнув подачу Даріо Срни з правого флангу, а на 58-й Факундо Феррейра, який тринькав моменти в першому таймі, точно пробив головою метрів з десяти. На 88-й хвилині Євген Хачеріді оформив другий у матчі автогол, зрізавши м'яч після прострілу Дентіньо. Крапку в матчі на доданих хвилинах поставив Артем Бесєдін, який вийшов на заміну.

"Динамо" завершував поєдинок удев'ятьох після вилучень Мораєса (60-а хвилина) та Рибалки (90+4).

Звіт про матч, відео голів та фоторепортаж з "Олімпійського" – найближчим часом на нашому сайті.