Суперматч Циганкова: Динамо розгромило Кайрат у Туреччині (відео)

15 лютого 2022, 18:49
На зборі у Туреччині київське Динамо обіграло казахський Кайрат. У "біло-синіх" чудовий матч видав капітан команди Віктор Циганков

Віктор Циганков записав на свій рахунок гол+пас у матчі з Кайратом / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Команда Мірчі Луческу зіграла другий матч на завершальному тренувальному зборі в Туреччині. І знову, як і у матчі з Інджією, "біло-сині" забили чотири м'ячі супернику.

Рахунок у поєдинку з Кайратом було відкрито вже на 7-й хвилині гри. Владислав Ванат зробив простріл у штрафний майданчик суперника, на який відгукнувся казахський гравець, який відправив м'яч у власні ворота.

У другому таймі результативну гру продемонстрував Віктор Циганков. На 63-й хвилині матчу передачу Віктора із правого флангу головою замкнув захисник киян Сирота.

А на 75-й хвилині зустрічі вже сам Циганков майстерно виконав штрафний удар.

Добив казахську команду Владислав Кулач. Форвард динамівців на 81-й хвилині з'явився на полі, а вже через чотири хвилини святкував взяття воріт Кайрата.

У підсумку друга поспіль перемога киян з рахунком 4:0 на заключному зборі в Туреччині. Також варто відзначити появу на полі Дениса Попова, який через травму пропустив майже всю першу частину сезону.