Суперліга: "Дніпроазот" здобув першу перемогу в сезоні

31 жовтня 2014, 21:27
Дніпродзержинці на своєму майданчику виявилися сильнішими за БК "Київ"

Фото superleague.ua

"Дніпроазот" відсвяткував першу перемогу в сезоні, більш ніж впевнено обігравши на домашньому паркеті "Київ" з рахунком 71:52 .

У стартовій чверті дніпродзержинці мали незначну перевагу, однак втілити її в рахунок на табло не могли. Натомість протягом наступної десятихвилинки "АЗОТ", гравці якого були влучними з гри, поступово перехопив ініціативу у суперника, а завдяки активності Владислава Кондратьєва на останніх хвилинах першої половини вигравав 34:28.

Долю матчу вирішила друга половина, протягом якої господарі паркету домінували, не дозволяючи суперникові ні на хвилину задуматися про реванш. Вже до заключної десятихвилинки "АЗОТ" підійшов, ведучи в рахунку в 10 очок, а протягом останньої чверті, що перетворилася на бенефіс Кондратьєва, який заробив 11 очок, остаточно деморалізував суперника.

Протистояння центрового "Дніпроазоту" Владислава Кондратьєва, який ще в минулому сезоні захищав кольори "Києва", і його візаві Максима Сандула прикрасила матч у Дніпродзержинську. П'ятий номер "стрижів" записав на свій рахунок 27 очок і 12 підбирань. "Бігмен" столичної команди відзначився 17 очками та 17 зібраними відскоками.

Активно Кондратьєву в складі "Азоту" допомагали Юджин Харріс (12 очок + 10 передач) і Богдан Ясиненко (7 очок + 11 підбирань).

У складі "Києва", крім Сандула, варто відмітити Руслана Отверченка, який отримав 15 очок і зібрав 7 відскоків.