Судді проґавили дивовижний триочковий в матчі НБА

3 січня 2018, 14:11
Ману Джинобілі випадково потрапив в кільце, віддаючи передачу

Захисник "Сан-Антоніо" Ману Джинобілі в матчі регулярного чемпіонату НБА проти "Нью-Йорка" (100:91) відзначився дивним триочковим влучанням. Аргентинець робив пас під кільце на Ламаркуса Олдріджа, але випадково потрапив в кошик.

Після цього гравці "Нью-Йорка" підхопили м'яч і продовжили гру, не повіривши, що м'яч влучив у ціль. Судді також не відразу зарахували влучання.

"Я почав сходити з розуму, тому що, коли забиваєш такий кидок, то хочеш, щоб його зарахували. Це могло виглядати дивно, але справедливість перемогла", – сказав після гри Джинобілі в інтерв'ю ESPN.

Спочатку за це потрапляння техасцям зарахували два очки, але в перерві після перегляду повтору додали ще одне.

Нагадаємо, що перед самим новим роком Алекс Лень допоміг "Фініксу" обіграти "Сакраменто" в матчі НБА. Українець за 18 хвилин на майданчику набрав 3 очки і зробив 6 підбирань.

Нагадаємо, що влітку найбільш високооплачуваний з діючих українських атлетів Алекс Лень розраховував на більш вигідний контракт, але спогодився на однорічну пропозицію від "Фінікса" на $ 4,2 млн.

Нагадаємо, що збірна України без Алекса Леня стартувала у відбірковому турнірі на чемпіонат світу 2019 року. У першому поєдинку українці обіграли на виїзді Швецію з рахунком 84:76.