Судді і VAR перетворили матч Ліги чемпіонів на цирк: як "Боруссія" боролася із "Севільєю"

9 березня 2021, 23:57
Головними дійовими особами зустрічі стали Ерлінг Голанд та асистенти в VAR-кімнаті

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів дортмундська "Боруссія" зіграла внічию з іспанською "Севільєю" і вийшла в чвертьфінал турніру. Перший матч між командами в Іспанії завершився перемогою 3:2 на користь німців, тому для них сьогодні головне було – не програти з різницею в два м'ячі. Ми проводили онлайн матчу "Боруссія" – "Севілья".

Перший тайм видався небагатим на небезпечні моменти, проте "Боруссія" зуміла відкрити рахунок. Наступний гол на свій рахунок записав Ерлінг Голанд.

У другому таймі норвежець оформив дубль, проте арбітри вирішили додати в поєдинок трохи від циркової вистави. Подивившись повтор епізоду за допомогою системи VAR, головний арбітр зустрічі Джунейт Чакир скасував гол Голанда, нібито Ерлінг порушував правила в атаці.

Проте переглядаючи епізод, судді помітили, що ще під час попередньої атаки вже проти Голанда порушували правила в штрафному майданчику, тому замість гола "Боруссія" отримала право на пенальті. До "точки" підійшов Голанд, але переграти голкіпера не зумів.

"Севілья" втекла в свою атаку, дійшла до чужих воріт, втратила м'яч... і арбітр показав, що потрібно перебити пенальті! Виявляється, воротар зробив крок вперед, коли пробивав Голанд. Спочатку цього Чакир не помітив, але йому підказав відеоасистент. Ерлінг знову підійшов до м'яча і цього разу переграв воротаря, хоч той і вгадав кут.

Після цього іспанці скоротили відставання, а на останніх секундах зрівняли рахунок, але на більше їм не вистачило часу – у наступний раунд вийшла "Боруссія".

20-річний норвежець встановив відразу кілька статистичних досягнень:

• Голанд забив 20 голів у Лізі чемпіонів. Жоден гравець не забив більше відтоді, як він дебютував на турнірі у вересні 2019 року.
  • Ерлінгові знадобилося всього 14 матчів, щоб забити 20 голів у Лізі чемпіонів. Попередньому рекордсмену Гаррі Кейну з "Тоттенгема" для цього знадобилося на 10 матчів більше.
  • Голанд став наймолодшим гравцем, який забив у шести матчах Ліги чемпіонів поспіль (20 років 231 день).