Стріляли по горобцях? Джима та Підручний провалили Різдвяну гонку

28 грудня 2021, 21:31
Сьогодні у Рупольдингу відбулася традиційна Різдвяна гонка. Українці Юлія Джима та Дмитро Підручний були другими у мас-старті, але у персьюті фінішували восьмими

Австрійці Ліза Тереза Гаузер та Фелікс Ляйтнер виграли Різдвяну гонку-2021 / Фото: Getty Images

У вівторок, 28 грудня, у Рупольдингу відбулася остання біатлонна гонка у 2021 році. У зв'язку із коронавірусними обмеженнями змагання пройшли без глядачів.

Кваліфікація у цій Різдвяній гонці проходить у вигляді мас-старту. Після першого етапу лідерство захопила українка Юлія Джима, яка відстрілялася чудово. Але на наступних вогневих рубежах наші спортсмени заробили 7 кіл штрафу і зрештою фінішували другими з відставанням більш ніж за хвилину.

Таким чином, гонку переслідування українські біатлоністи стартували з другої позиції. Джима та Підручний стали найгіршими стрілками фінальної частини, настрілявши відразу 13 промахів, тоді як усі суперники помилялися максимум 8 разів.

Проте українці зуміли дістатися фінішу восьмими, залишивши за спиною команди Канади, а також Німеччини у складі Ванесси Хінц та Бенедикта Долля.

Перемогу здобули австрійці, які не закрили лише дві мішені. У боротьбі за друге місце росіяни випередили чехів, а чемпіони мас-старту Яніна Геттіх та Ерік Лессер зупинилися за крок від п'єдесталу пошани.