Країну тюльпанів засипало снігом: мусили навіть перервати футбольний матч

5 квітня 2021, 23:19
Негода зірвала поєдинок в Керкраде

/ Фото: Twitter

Сьогоднішній матч другого за силою дивізіону Нідерландів між Родой і Альмера Сіті був перерваний через сильний снігопад у Керкраде. Зустріч мусили зупинити на 67-й хвилині, рахунок на той момент був 0:0.

Через сильний снігопад лінії на полі не було видно, тому рефері був змушений зупинити матч. Найближчим часом буде прийнято рішення про долю зустрічі, повідомляється на офіційному сайті Королівського футбольного союзу Нідерландів.

Раніше ми писали, що в Нідерландах футболіст забив чотири м'ячі, але його взяли на кпини через ім'я – дуже пікантне. Проте нападник Ден Босха Джиз Хорнкамп став відомим на весь світ.