Старт відбору на ЧС-2018: Бразилія і Аргентина програли

9 жовтня 2015, 09:44
Стартував відбір на чемпіонат світу в Росії в зоні Південноамериканській конфедерації футболу

Збірна Чилі на своєму полі з рахунком 2:0 обіграла команду Бразилії. Фото AFP

Футболісти збірної Бразилії зазнали поразки від команди Чилі у виїзному матчі першого туру відбіркового турніру чемпіонату світу 2018 року в зоні КОНМЕБОЛ.

Зустріч, що відбулася в четвер в Сантьяго (Чилі), завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів. Перший м'яч у грі на 72-й хвилині провів Едуардо Варгас, а на 88-й відзначився Алексіс Санчес.

Збірна Аргентини в Буенос-Айресі поступилася команді Еквадору – 0:2. У складі переможців голи забили Фріксон Ерас (81) і Феліпе Кайседо (82).

Нападник аргентинців Серхіо Агуеро отримав травму ноги і був замінений на Карлоса Тевеса на 24-й хвилині. Як повідомив головний тренер збірної Аргентини Херардо Мартіно, футболіст англійського "Манчестер Сіті" пропустить наступний матч відбіркового турніру на виїзді проти команди Парагваю, який відбудеться 14 жовтня.