Дідок Петерансель ще дає жару: рекордсмен "Дакара" виграв четвертий етап

8 січня 2020, 16:46
Переможець у мотоциклістів змінився після фінішу через штраф

Четвертий етап "Дакара"-2020 / Фото: Reuters

Рекордсмен за перемогами на "Дакарі" – його 13-кратний чемпіон француз Стефан Петерансель виграв четверту спецділянку ралі-марафону-2020 на Саудівської Аравії в категорії автомобілі. Другим до фінішу прийшов минулорічний переможець "Дакара" Нассер Аль-Аттія. Раніше ми писали, що на третьому етапі "Дакара" -2020 розбився мотоцикліст.

Лідерство в загальному заліку зберіг Карлос Сайнс, який фінішував третім. Він випереджає Аль-аттію менш ніж на три хвилини, і якби не вчорашній трихвилинний штраф, катарець вже міг би бути лідером гонки. Петерансель тримається третім. Дворазовий чемпіон Формули-1 іспанець Фернандо Алонсо фінішував сьогодні десятим, в 26 хвилинах позаду французького екіпажу. Ми вже повідомляли, що вперше в Саудівській Аравії стартує саме екстремальне ралі "Дакар" .

Mini1:30:25

Найшвидшим з мотоциклістів був англієць Сем Сандерленд. Однак після фінішу він був оштрафований за перевищення швидкості на ділянці з обмеженням в районі 200-го кілометра етапу. У підсумку перемогу віддали чилійцеві Хосе Ігнасіо Корнехо Флорімо. А лідирує американець Рікі Брабек.

5 Пабло КінтанільяHusqvarna17:52

Чилієць Ігнасіо Касале виграв на етапі в класі квадроциклів і зберіг лідерство в загальному заліку.