Стали відомі всі учасники 1/16 фіналу Ліги Європи

7 грудня 2017, 23:59
Україна на цій стадії буде представлена одним клубом – київським "Динамо"

"Динамо" - єдиний представник України в 1/16 фіналу Ліги Європи. Фото ФК "Динамо"

У четвер пройшли останні поєдинки групового етапу Ліги Європи і стали відомі всі учасники стадії плей-офф, яка стартує з 1/16 фіналу.

Україна на цій стадії буде представлена одним клубом – київське "Динамо" впевнено виграло групу В, в матчі останнього туру команда Хацкевича розгромила сербський "Партизан" 4: 1. Потенційним суперником киян може стати "Боруссія" Андрія Ярмоленка, яка з трудом посіла третє місце в групі Ліги чемпіонів.

На жаль, боротьбу в єврокубках припинила "Зоря", яка у вирішальному матчі програла "Атлетіко" з Більбао з рахунком 0: 2.

"Боруссія" (Німеччина)

Жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи пройде в швейцарському Ньоні 11 грудня і почнеться о 14:00 за київським часом. Перед жеребкуванням всі команди будуть розбиті на два кошики. Сіяними будуть 12 переможців груп і чотири найкращі команди, що зайняли треті місця в групах Ліги чемпіонів. Несіяними будуть володарі других місць і інші команди, що зайняли треті місця в групах Ліги чемпіонів. Поєдинки цієї стадії плей-офф пройдуть 15 і 22 лютого.